Logo
 
 

PŘEDVEĎTE SE!

Rádi vám pomůžeme s pořádáním vaší firemní akce nebo ji kompletně zorganizujeme.

Modrý salónek v novém

Nachází se v 2. patře kulturního domu (objekt C). Kapacita salónku je 30 míst. Salónek je vhodný pro pořádání společenských a vzdělávacích programů - přednášky a odborné kurzy.

Divadelní sál

Nachází se v zadní části kulturního domu (objekt D). Kapacita divadla je 590 míst. K divadelnímu zázemí patří také šest šaten. Divadelní sál je vybaven scénickými světly, zvukovou aparaturou, audio a video technikou, internetem.

Společenský sál

Nachází se v přízemí kulturního domu (objekt C). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání společenských, vzdělávacích i kulturních programů - kongresy, přednášky, plesy, koncerty, galavečeře, přehlídky aj. Sál je vybaven scénickými světly, zvukovou aparaturou, audio a video technikou, internetem.

Loutkový sál

Nachází se v přízemí kulturního domu (objekt A). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání společenských, vzdělávacích i kulturních programů - kongresy, přednášky, plesy, koncerty, galavečeře, aj. Sál je vybaven audio a video technikou.

Přednáškový sál

Nachází se v 2. patře kulturního domu (objekt B). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání sportovních a vzdělávacích programů - kongresy, přednášky, odborné a pohybové kurzy, šachové turnaje. Sál je vybaven audio a video technikou.

Zrcadlový salónek

Nachází se v 1. patře kulturního domu (objekt C). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání společenských, sportovních a vzdělávacích programů - přednášky, odborné a pohybové kurzy.

Divadelní foyer

Nachází se v zadní části kulturního domu (objekt D). Prostory foyeru je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je foyer vhodný pro pořádání kulturních programů - plesy, koncerty, přehlídky aj. Foyer je vybaven audio a video technikou.

Učebny

K dispozici jsou celkem 3 učebny. Učebny č. 1, č. 2 a č. 3 se nacházejí v 1. patře kulturního domu (objekt B). Všechny učebny jsou vybaveny audio a video technikou (LCD TV, DVD, CD, dataprojektor, notebook).
NAHORU