Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Divadelní předplatné
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz

Divadelní jaro - předplatné 2022

Divadelní sál
Nové divadelní předplatné se čtyřmi tituly, od ledna do června 2022, vás potěší humorem, láskou, skutečným příběhem i hereckými hvězdami. Stálí předplatitelé mají předkupní právo. 
1. ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU        HOT JAZZ s.r.o.

Hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let.
Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak?

Autoři: Martin Vačkář, Ondřej Havelka. Dramaturgie, výběr písní a režie: Ondřej Havelka.
Hrají: Rozálie Havelková, Petr Halíček, Vojtěch Havelka, Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr...

2. ANNA KARENINA  Divadlo Kampa, Praha

Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky.
Světově proslulý román Lva Nikolajeviče Tolstého inspiroval k dramatizaci, ve které se odvíjejí dva hlavní proudy příběhu. První příběh je příběhem vášnivé, ale sebezničující lásky, jejíž tragické vyústění klade otázku: „Proč?” V druhém se před námi odvíjí milostné tápání, jehož pravdivost a čistota vede k naplnění a štěstí.

Autor: Lev Nikolajevič Tolstoj, režie: Iveta Dušková, Hana Smrčková.
Hrají: Pavla Drtinová, Agáta Dušková, Petr Herold, Pavel Kryl, Marek Menšík

3. BEZRUKÝ FRANTÍK  Divadlo pod Palmovkou, Praha

Skutečný život Františka Filipa plný nezdolného optimismu.
Groteska o klukovi, který nemohl obejmout svou milou.
Čáp, který ho nesl rodičům, mu před narozením ukousl ruce, a tak se Frantík narodil bez nich. Jeho upřímné nadšení je však naprosto nakažlivé. A to i v dobách, kdy je optimizmus jediné bohatství, které mu zbývá.
Tato inscenace získala nominaci v Cenách divadelních kritiků za Poprvé uvedenou českou hru v roce 2019 a Jakub Albrecht získal Cenu za mužský herecký výkon.

Autor: Tomáš Dianiška, Igor Orozovič; hudba: Ivan Acher, Igor Orozovič; pohybová spolupráce: Marek Zelinka; režie: kol.           
Hrají: Jakub Albrecht, Tereza Dočkalová / Barbora Kubátová, Nataša Mikulová, Tomáš Dianiška, Igor Orozovič / Denny Ratajský, Adam Vacula ...; ze záznamu Jan Hartl, Lucie Brychtová

4. SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO                    Divadlo ABC, Praha

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen, sen o úspěchu, popularitě, ocenění, naplnění, rodině jako z reklamy na životní pojištění. Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který se probouzí z třpytivého snu do nemilosrdného rána reality je nejslavnějším dramatem Arthura Millera.

Autor: Arthur Miller; hudba: Ivan Acher; režie: Michal Dočekal.
Hrají: : Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová, Viktor Dvořák, Martin Donutil, Jiří Štrébl, Aleš Bílík, Michael Vykus, Milan Kačmarčík, Evellyn Pacoláková, Tereza Slámová / Renáta Matějíčková, Sára Affašová, Kryštof Krhovják...Prodej předplatného začíná 1. listopadu. Stávající předplatitelé si mohou svá místa opět zakoupit už od 4. října!

Ceny a celou nabídku předplatného ke stažení naleznete vpravo nahoře ↗ ↗ ↗
Upozornění: Předplatné můžete hradit z karty TRISIA, BENEFITU TŽ - MS, fondu FKSP.