Logo
 
 
Informace o akci

Léto bude stát za to! Těšíme se na vás!

od 12. 6. 2021
Milí diváci a posluchači,
v souvislosti s epidemiologickým děním a na základě vládních nařízení byla veškerá divadelní a koncertní představení v roce 2020 posunuta na vzdálené termíny. Nikdo nevěděl, jak dlouho budeme muset čekat a za jakých podmínek se tituly budu moci odehrát, jestli vůbec. Kultura upadla na dlouhé měsíce do kómatu… S velkým nadšením proto píšeme tyto řádky, na kterých se s vámi chceme podělit o radost z toho, že se svět opět vrací do normálu a s ním ožívá i kulturní dění. Chtěli bychom vám jménem celého kulturního centra poděkovat za trpělivost a podporu a rozhodli jsme se, že už nebudeme čekat na další sezónu, ale dopřejeme si společně kulturní vitaminovou bombu už teď v letních měsících od června do srpna.
V rámci oslav výročí 90 let od povýšení Třince na město jsme pro vás připravili všechna dlouho očekávaná představení v nových termínech, a to v unikátním open air provedení na letní scéně na městském stadionu. Vstupenky na tyto akce zůstávají v platnosti a my věříme, že se spolu konečně setkáme v hledišti. Začínáme už brzy:

14. 6. K-PAX, Svět podle Prota (kvůli technické náročnosti se odehraje v divadelním sále)
23. 6. Kafe u Osmanyho
18. 7. Maxipes Fík
23. 8. Šťastný vyvolený
30. 8. Vlasta Redl

Nevyhovuje vám nový termín? Rádi vám vstupenky vyměníme na kterékoliv jiné divadlo, koncert či pohádku, případně vám vystavíme poukaz v odpovídající finanční hodnotě, který můžete využít v TRISIA později. A z čeho si určitě vyberete? Spouštíme prodej nových divadelních představení, kterým bude letní scéna moc slušet a rozhodně stojí za vaši pozornost:

Kubo (12.6.)
Muzikál na lidovou notu v podání Těšínského divadla

Slovácko sa nesúdí (25. 7.)
Povídkový večer nejen o víně s cimbálovkou

Hra o trůn (31. 7).
Odskočte si s Bratry v Tricku -  Originální rodinná show

Ani za milion! (2. 8.)
Originální vtipná zápletka v atraktivním prostředí přímořského majáku


Veškeré plánování a domlouvání termínů je výrazně ovlivněno současnou epidemiologickou situací. Uskutečnění jednotlivých akcí se bude odvíjet od platných vládních opatření* a aktuálních meteorologických podmínek. Za nepříznivého počasí budou představení přesunuta do divadelního sálu.

Brzy se uvidíme! Váš tým TRISIA!

! Od 9. července bude k prokázání bezinfekčnosti třeba prokázat provedené očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní. Nadále tedy nebude stačit k prokázání aplikovaná první dávka vakcíny.

* Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“
(předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):
- 21 dní od první dávky očkování
- do 180 dní od prodělané nemoci COVID 19
- negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní,
u dětí do 6 let není testování vyžadováno

Více k aktuálním opatřením zde »»» https://covid.gov.cz/situace/kultura