Logo
 
 
Informace o akci

Pohádkové jaro - předplatné 2022

Tři krásné, veselé pohádky, které uvidíte od ledna do května 2022, vypráví o hledání pravého štěstí, velkém dobrodružství při poznávání světa kolem nás a indiánských pravidlech. 
1.  TŘI VETERÁNI              Indigo Company
Pohádka nejen pro děti o odvaze, lidské hlouposti a skutečném lidském štěstí, které bývá na dosah.
Tři vysloužilí vojácí se toulají světem a pomocí tří kouzelných darů - harmoničky, klobouku a měšce, které dostali od hodných skřítků, napraví hamižnou princeznu a sami zjistí, v čem je vlastně to pravé lidské štěstí.

2. KOUZLA SKŘÍTKŮ              Divadlo Na větvi
Veselá pohádka o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. Zvídavý skřítek Peříčko přesvědčí svého mrzutého brášku Hadráska, aby spolu podnikli tajnou objevitelskou výpravu. Chtějí si prohlédnout ten úžasný svět z tatínkova vyprávění, které zatím jen slýchávali před usnutím zachumlaní v peřinkách.


3. INDIÁNI ZE ŠUPLÍKU                Divadlo Láryfáry
Také jste někdy bojovali s luky a šípy, krotili koně, sbírali skalpy, stopovali divokou zvěř, kouřili dýmku míru a tančili kolem totemu? Jestli ne, my vás to naučíme!  «Motto: „Přísahám, že má ústa budou říkat vždycky pravdu“»
Uvidíte originální představení plné indiánských písniček a rituálů, s napínavým příběhem o třech dospělých kamarádech, kteří se odváží vrátit do časů dětství a stanou se opět statečnými indiány z kmene Apačů.


Cena předplatného: dítě 300 Kč, dospělý 400 Kč. Pro rodiny se třemi dětmi jedno dětské vstupné zdarma. 

Stáhněte si celou nabídku předplatného vpravo nahoře ↗ ↗ ↗

Prodej předplatného začíná 1. listopadu. Stávající předplatitelé si mohou svá místa opět zakoupit už od 4. října!
 

Upozornění: Lze uhradit kartou TRISIA, BENEFITEM TŽ - MS, také z fondu FKSP.
Mohlo by Vás zajímat