Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz

Pohádkový balíček | začínáme 18. 7. 2021!

Divadelní sál
Veselou pohádku Maxipes Fík, si užijete 18. 7. 2021 v netradičním prostředí - na letní scéně na stadionu Stars v Třinci v rámci festivalu Třinec v 90 dnech.
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!  |  termín v jednání

Kdo by neznal filmovou pohádku Ať žijí duchové! Autorem je Zdeněk Svěrák a Jiří Melíšek a na divadelní prkna připravilo Divadlo rozmanitostí Most. Divák uvidí na vlastní oči neuvěřitelná kouzla, uslyší živě hranou hudbu a zpívající loutky a herce.
 
MAXIPES FÍK  | 18 .7. 2021 v 15:00 na městském stadionu Stars v Třinci

Asi nejznámější večerníček všech dob Maxipes Fík ocení diváci díky Divadlu Krapet Praha na třineckých prknech, které znamenají ty nejúžasnější pohádkové neděle. Setkáte se s Ájou, přerostlým psem Fíkem, který mluví lidskou řečí a samozřejmě nebude chybět humor, kterým tato legendární pohádka proslula.

RÁKOSNÍČEK A HVĚZDY | 23. 1. 2022 v 15.00 hodin v divadelním sále TRISIA, a.s.

Ve chvíli, kdy na rybník Brčálník padá tma tmoucí a na hladině se zatřpytí první hvězdy, se vydává veselý, neposedný skřítek Rákosníček na své nebeské dobrodružství. Příběh Rákosníčka a hvězdy přiveze Divadlo Anfas z Prahy.


CENA BALÍČKU: dítě 300 Kč, dospělý 400 Kč.


Plánování termínů a omezení divácké kapacity je výrazně ovlivněno současnou epidemiologickou situací. Uskutečnění jednotlivých akcí se bude odvíjet od platných vládních opatření* a aktuálních meteorologických podmínek. Z důvodu omezení kapacity jsou nyní bohužel některá představení vyprodaná. Dojde-li ovšem k dalšímu očekávanému uvolnění restrikcí a souvisejícímu zvýšení kapacity sálů, budou na jednotlivá představení uvolněna další místa. O nových termínech akcí i dalších informacích o obsazenosti u jednotlivých představení vás budeme postupně informovat. Prosíme, sledujte nás.

* Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“
(předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):
- 21 dní od první dávky očkování
- do 180 dní od prodělané nemoci COVID 19
- negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní,
u dětí do 6 let není testování vyžadováno.

Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit benefit TŽ - MS, zákaznickou kartu či FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb).