Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Kašparkovy pohádky
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz
Délka představení 80 minut, 1 přestávka

Opice Žofka

5. 11. 2017 v 15.00 hodinDivadelní sálPohádkové předplatné
S Žofkou Orangutanovou jste se Vy i děti mohli setkat při čtení knížek Miloše Macourka či sledování televizních večerníčků. Ale jaká je Žofka na jevišti?
Autor: Miloš Macourek, Jana Kafková
Divadlo: Městské divadlo Zlín
Je to neobyčejně chytrá, sympatická, spravedlivá a vynalézavá opička a všechny nás bude zajímat, jakou zábavu vymyslí pro své zvířecí kamarády v zoo tentokrát.„V inscenaci zlínského divadla budou děti a jejich doprovod svědky dvou zábavných i napínavých příběhů ze slavných činů opice Žofky. Nejprve uvidí „Jak Žofka pořádala maškarní ples“ a poté „Jak Žofka odhalila zloděje“,“ říká dramaturgyně pohádky Jana Kafková. „Samozřejmě, že kromě legrace nebude chybět ani spousta písniček.“ Vydejme se tedy společně za dobrodružstvím jedné nerozlučné zvířecí party a pomozme opičí slečně vyřešit nejednu zapeklitou situaci.
Hrají: Marie Vančurová - Žofka Orangutanová; Rostislav Marek - Květoslav Slon, Kohout; Markéta Kalužíková - Karolína Myšová, Slepice; Jan Řezníček - Emil Tučňák, Božetěch Sysel; Pavel Vacek - Standa Klokan, pan Tchoř; Josef Koller - Bořivoj Panda, pan Jezevec. Gustav Řezníček - pan rada, pan Lev, Willy Brkofrk Tamara Kotrbová - paní radová, paní Lvová, Milly Brkofrková
Režie: Dodo Gombár
V prodeji od: 2. 10. 2017
Vstupné: dospělý 140 Kč, dítě 100 Kč; na pokladně hodinu před začátkem tohoto představení: dospělý 140 Kč, dítě 140 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
SPONZOŘI
Mohlo by Vás zajímat